aboutus
Üretim hattı

 

Fabrika profili

Shengda iletişim ekipmanları co., LTD araştırma ve geliştirme, üretim ve iletişim anten ve kablosuz products.Its fabrika binası alanı ile uğraşmaktadır: Gelişmiş üretim ekipmanları ile 1200 metrekare. Çalışanlar: 200'den fazla kişi. WIFI anteninin aylık çıkışı 2000K PCS'ye ulaşıyor ve diğer donanım anteninin aylık çıkışı 5000K PCS'dir.

Model Oda

Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd Shenzhen Shengda communication equipment Co.,Ltd
office pic meeting room salt spray chamber injection mould machine winding machine
OEM / ODM

OEM'de Zengin Deneyim

Tasarım ve spesifikasyonları belirten müşteri örneklerine karşı sipariş kabul etme pozisyonundayız.

ve ambalajlama gereksinimleri.


Seçtiğiniz için çeşitli ambalaj kutusu vardır.

Logonuzu ile OEM Ambalaj kutusu bir sorun değil.

Ar-Ge

Ar-Ge

Araştırma ve teknik (ortolojik) geliştirme (RTD) olarak Avrupa'da da bilinen Araştırma ve Geliştirme (AR-GE), kurumsal veya hükümet inovasyonuyla ilgili faaliyetler için genel bir terimdir.

Ar-Ge olarak sınıflandırılan faaliyetler şirketten şirkete farklılık göstermektedir, fakat iki temel model vardır: Ar-Ge departmanı mühendisler tarafından yönetilmekte ve doğrudan yeni ürünler geliştirmekle görevlendirilmekte veya endüstri bilimcileri ile çalışmakta ve bilimsel araştırmalarda görevlendirilmektedir. Gelecekteki ürün geliştirmeyi kolaylaştıracak teknolojik alanlar.

Her iki durumda da, Ar-Ge kurumsal faaliyetlerin büyük bir çoğunluğundan farklıdır ve çoğu zaman hemen kar elde etmeyi amaçlamamakta ve genellikle daha fazla risk ve belirsiz bir yatırım getirisi taşımaktadır.

Sizin için profesyonel araştırma ve geliştirme ekibimiz var.

İletişim bilgileri